Na Każdy Temat Związany Z Walutami

Tym razem finał będzie jak zawsze. W krótkim terminie chyba nie ma szans na odpał. ” Czy ktos z was ma szklana kule I moze mi powiedziec czy zloto bedzie szlo do gory, bo chcialem troche do kupic. Wróżę z fusów , że w pln złoto będzie jeszcze po ok. 6k , ale to tylko wróżby , a nie porada inwestycyjna. Zastanów się skąd wytrzepiesz kapuchę jak się pojawią prawdziwe okazje. Zostaw bestie w spokoju , bo w przyszłym roku trza będzie łorleny okazyjnie kupować.

US STOCKS-Wall St płaski wraz z malejącym optymizmem handlowym

A ja mam czas, środki, jaja, sporo wiedzy na ten temat, a przede wszystkim wqrw gigant. A ten (brzydkie słowo), główny dyrygent tej “epidemii” skończy źle. Codziennie to sobie z przyjemnościa, wiara i nadzieja wizualizuję. Z innych ciekawych filmów: /video/fBExbwHRTzto/ Microsoft i Gates, który przypadkowo jest akcjonariuszem Pfizer i obecnie pierwszym sponsorem WHO. Jeśli to nie jest wystarczająco jasne…

Już i tak nie ma gawiedź, ani kontrastu, ani wielu perspektyw, wpatrzona w poświatę ekraników. I taka uwaga: dla analityki proponuje porzucić poszukiwanie sprawców w ujęciu przedszkolnym: struktur gwiazdy, układów zależnych czy macierzy. Zmiany robi się na realnym środowisku, w dużej skali, a najmniejszą jednostką miary jest wiadro, najczęściej są to jednak https://dowjonesrisk.com/ długie pociągi cystern. Wtedy, tak zwyczajnie, dużo trudniej popełnić błąd, nawet jak układ jest mocno rozproszony, a gro informacji jest niepełnej i niepewnej. Rzeczy odmierzane łyżeczkami czy nawet chochlami to tylko szum dla gawiedzi. Maskirowka albo jak z drugiej strony mówią Smoke&mirrors. Wielki biznes robi się w wielkiej skali, gó…any w gó…aniej.

Aby to zatrzymać to już dziś wieczorem powinniśmy zacząć polować na twórców systemu i to w stylu – take no prisoners! Nikt, dosłownie nikt tego nie robi – więc spełni się Pismo nadspodziewanie szybko. Faszyzm z tymi szczepionkami , dobrze ze ci faszysci dzieci darowali, ale to są jaja, ze nikt nie protestuje, kazdy przeciw to odrazu wrog publiczny i debil foliarz. TO rajd na surowcach kopalnych jest kosmiczny.

Miesięcznik

Na potrzeby internetów może być, ale to niestety tylko opakowanie jest, taka maskirowska. Sporo tego to również jak wyżej maskirowka, acz z pierwszej ręki masz: za żadne skarby nie daj sobie dobrowolnie podać nowego świata w płynie. Nie dziwi rozrzut wyceny za dawkę czy różnice w warunkach przechowywania, skuteczności, aplikacji? Nie ma jednego frontu walki z extinction? Wirus jest i jest wredny, ale chyba nie dość jednak :-D. Istotą jest przepalenie całego nadmiarowego bagażu “Starego Świata”.

Dług USA minionej nocy poszedł skokowo o dodatkowe 70mrd w górę . Wg mojej teorii powinno to skutkować w najbliższych dniach kolejnymi zwyżkami PM a odradzającej się platyny w szczególności . Tego zidentyfikowanego typa co to wywijał teleskopem tez powinien odwiedzić szwadron śmie_ci. Czy możecie coś więcej podaj o tym prawomocnym wyroku dla C. Jakiś link i może za co to skazanie. Nie udało mi się w necie nic na ten temat znaleźć

Wrócił Popyt Na Franka I Jena Zmienność Na Kursie Euro (eur)? Wahania Nastrojów

Jak wyglądają szczepionkowe nastroje w UK polecam zobaczyć w komentarzach na youtube pod wszelkimi newsami z tym związanymi: Niektóre serwisy postanowiły wyłączyć dodawanie komentarzy, to głównie te zawsze krzyczace najbardziej o wolności, tolerancji itp. “A nikt nie zwrócił uwagi jak o temacie jest cichutko.” Z komunikatów spłodzonych przez ING te dwa zwróciły moją uwagę:

US STOCKS-Wall St płaski wraz z malejącym optymizmem handlowym

Uściślij wywijacza teleskopem ( może byłem “ten nie tego” albo “zmęczony” jak wywijał ), wpisze się go na listę wrogów ludzkości. Druga sprawa taka , że liste realizować do siódmego pokolenia…wiem że to nie ludzkie , ale takie czasy. Jak wywijał to mnie jeszcze nie było …Nie wpisuje go , sam zdechnie. Tak sie zastanawiam czy veto wobec budzetu UE nie jest odpowiedza Londynu na brak porozumienia z Bruksela co do umowy po wyjsciu. Lekarze i inzynierowie juz czekaja w hotelach na Teneryfie na kwotowy transfer do krajow wspolnoty. Czytałeś te artykuły na Bankierze? Obecnie na głównej stronie (i to nie nawet największy news!) jest nagłówek wskazujący jakby to pisała mocna ekipa od PR damage control z ING, a sam artykuł jest jeszcze ciekawszy.

Zaś, żeby dojść do artykułu pokazującego chronologię wydarzeń z opisem tego że dzisiaj też nie działa to musisz szukać go przez Google. Na Money tym czasem cichutku, oczywiście reszta mediów głównego ścieku też, włącznie z ich działami gospodarczymi. E-mini Dow Jones Industrial Average Jest tak jak pisze @gruby – albo jest względnie cicho albo pociesznego Marka u was na banerach nie powiesimy -jednak bez jaj, powinno być jakieś minimum przyzwoitości. Może ktoś sobie wyobrazić że coś takiego ma miejsce w jakimś cywilizowanym kraju?

Kurs Euro (eur) Do Dolara (usd) Podszedł Pod Poziom 1,0850 Waluty Nowozelandzka I Australijska W Górę

Określanie niewygodnych faktów mianem teorii spiskowych przestaje działać, ponieważ w tym roku hurtowo zaczęły realizować się one na naszych oczach. Albo jesteś ślepy, że tego nie widzisz, albo najzwyczajniej jesteś głupi, albo Ci za to płacą lub po prostu masz gen niewolnika i dlatego ci to nie przeszkadza. Szczerze, to przestało mnie bawić to co się obecnie odpieprza na świecie, bo zaczęła się prawdziwa jazda bez trzymanki. 🙂 W PM wchodziłem już w trakcie wzrostów na początku czerwca i nie żałuję, ale teraz wciąż spodziewam się jakiejś zwały na rynkach. Artykuł, który podrzucił @Dante o odpływie miliardów z funduszu na S&P 500 by to potwierdzał. Pytanie tylko czy jeśli rzeczywiście wystąpi korekta, to pociągnie za sobą surowce, czy nie. Ale przecieź tu nie o sens chodzi, tylko o kontrolę, a tę pomaga utrzymać terror i skłócanie społeczeństwa.

  • Oprócz programów pożyczkowych BOJ i zakupu aktywów, administracja Abe zebrała 2,2 biliona dolarów na działania w odpowiedzi na wirusy.
  • Prawdopodobna potrzeba obniżenia prognoz częściowo wynika z decyzji premiera Shinzo Abe o przedłużeniu stanu wyjątkowego ograniczenia działalności w kraju.
  • Ekonomiści ankietowani przez Bloomberg przewidują skurczenie się o 5,3% w tym samym okresie.
  • Ekonomiści ankietowani przez Bloomberg oczekują, że produkt krajowy brutto zmniejszy się w tym kwartale o 22% w ujęciu rocznym, najwięcej od ponad sześćdziesięciu lat.
  • Zamiast tego przewiduje, że gospodarka skurczy się od 3% do 5% w roku podatkowym do marca 2021 r.

@supermario: masz w umowie z nimi zdefiniowane jakieś SLA ? Oprogramowanie dla ING robi Comarch. Pozostaje pytanie czy całe oprogramowanie. Jesteś w stanie zapanować nad taką forex ilością spółek ? Wydaje mi się , że wzrosty będą tam gdzie zapakuje się zagranica. Polscy inwestorzy mają za mało paliwa np. WIG 20 siada po 1,5 do 2 godziny od otwarcia.

Ceny Ropy Wti: Falstart W Nowy Tydzień Ile Dolarów Zapłacisz Za Ten Surowiec?

Jak do poniedziałku nie zreperują to wypisuję odpowiednie hasła na tekturce i idę pikietować. Ze wszystkim odsyłają do regulaminu , a tam ble ble.

US STOCKS-Wall St płaski wraz z malejącym optymizmem handlowym

“Przyczyną jest awaria kluczowej dla tych aplikacji usługi po stronie zewnętrznego dostawcy” “Intensywnie pracujemy nad przywracaniem i łączeniem wszystkich zaległych transakcji.” Widocznie albo uwierzytelnianie albo transakcje nie mogą być przeprowadzane bez autoryzacji dokonywanej przez systemy zewnętrzne w stosunku do banku ING. Wniosek: platforma maklerska tego banku jest zdalnie sterowana. Co do ‘przywracania i łączenia zaległych transakcji’: to mi śmierdzi split-brainem produkcyjnej bazy danych. Ciekawe ilu użytkowników tej platformy dokumentuje stan konta przed wylogowaniem, czyli ilu będzie w stanie skontrolować poczynania ekipy ING w trakcie awarii.

/2020/01/28/illuminati-gra-karciana-ktora-przepowiada-przyszle-wydarzenia/ “Ładnie i mądrze pisał tutaj @BiałySmok”

Twórca tych kart był dobrze poinformowany. Sami sobie zobaczcie ile już kart zostało rozegranych, ile jest w trakcie i co może czekać. Wszystkie karty (coraz trudniej znaleźć):

W TV nie wiem czy coś mówili bo nie oglądam, w radiu pewnie było, bo RMF o tym pisał. Po co szczepić jak wszyscy przechorowali, zwiększanie stężenia Covid, który tam się dostaje do nas z popularnych dyskontów jest groźnym zabiegiem ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W telewizorze podali że 44% nie chce się zaszczepić, 30% że chce, reszta nie wie co zrobi – dobre dane na odcinku Wisła, ciekawe jak tam nasi zachodni “bracia” Niemcy, czy są podobnie sceptyczni. Wystarczy, że na tym paszporcie szczepionkowym będzie coś takiego: @ Kfas dzięki za wpis – poprawiłeś mi humor Zakładamy Panowie folię na głowy, nie wezmą nas żywcem!

Chyba mnie nie znasz:) Nie takie rzeczy się robiło i ja na pewno tego tak nie zostawię. To jest takie przegięcie, że wierzę, że nastapi tipping point u ludzi.